EN
RU


Секрети успішності та подарунки від знавців та творців краси

Секрети успішності та подарунки від знавців та творців краси –
Вячеслава Дюденко та представників компанії Schwarzkopf

У період Різдвяних свят приємним подарунком для дітей Містечка став візит красивих і успішних - відомого перукаря-стиліста, В`ячеслава Дюденко, та представників компанії Schwarzkopf Professional.

Майстер краси завітав до дітей, щоб поділитися своїм секретом успішності, навчити дітей бути творцями свого життя і самих себе. Вийшла дійсно чудова і приємна зустріч з неймовірними подарунками!

Особливо на гостей чекали підлітки – хлопці і дівчата, які якраз обирають свій шлях, шукають приклад для наслідування. За плечима В`ячеслава – цікавий і насичений життєвий і професійний досвід, його улюблена справа – перукарське мистецтво змогла поєднати і задоволення, і незалежність, і успішний бізнес. Кожен може досягти успішності з нуля, важливо працювати заради своєї мети - висловив свою думку В`ячеслав. Жаліти себе неефективно, заздрити неефективно, чекати на те, що хтось вирішить твої проблеми, неефективно. Ефективно – брати все у свої руки, ефективно – уміти протистояти перешкодам, Ефективно – бути наполегливим. Саме ці думки В`ячеслава стали для дітей приводом переосмислити, подумати, і можливо почати робити перші кроки заради самих себе…

В`ячеслав Дюденко почав свій професійний шлях ще до того, як Україна стала незалежною. Його особисте переконання – для того, щоб стати успішним перукарем-стилістом, не потрібно навчатись за кордоном. Яскравим прикладом цього є сам майстер, який здобув знання і досвід в Україні, працює і виступає для міжнародної публіки, проводить майстер-класи для майстрів з усього світу, і пишається цим. Серед досягнень В`ячеслава також створена ним Школа професійної майстерності перукарів.

Завдяки співпраці В`ячеслава Дюденко та компанії Schwarzkopf Professional двоє підлітків СОС Дитячого Містечка зможуть пройти навчання у школі відомого майстра! Для них уже сьогодні мрії стають реальністю, а надалі все залежатиме від їхніх старань і наполегливості.

Вячеслава Дюденко

Школа професійної майстерності перукарів Дюденко Київ перукарське мистецтво
Schwarzkopf Professional СОС Дитяче Містечко

<< Назад